Бетмен та Джокер

Фигурки Джокера и БэтменаДжокер і Бетмен: початок

Альтернативою і головним конкурентом всесвіту Марвел є всесвіт DC з власними супергероями, що підкорили серця любителів коміксів вже більше 50 років тому. Герої DC не менше улюблені: вони стоять на варті добра і порядку, охороняючи свою альтернативну всесвіт.

Бетмен ( «The Batman», «людина - кажан») - це один з найулюбленіших персонажів коміксів і геройських історій авторства Боба Кейна.

Вдень мільярдер і успішний бізнесмен Брюс Уейн веде безтурботне життя на публіку. І лише по ночах він одягає чорний костюм Летючої Миші і веде власну війну з злочинними геніями свого міста Готем.

Важке дитинство хлопчика-сироти та регулярні зіткнення віч-на-віч з кримінальним світом змусили підлітка направити всі свої сили на боротьбу зі злочинністю: адже він не є власником будь-яких суперздатність, а лише розвиває до максимуму свої фізичні та інтелектуальні дані. Бетмен - не просто гора м'язів: він володіє граничною для людини спритністю, силою і витривалістю, непохитною волею і наполегливістю, а також високим рівнем IQ на межі геніальності. Це всебічно розвинена і ерудована особистість, яка присвятила багато років вивченню всіх доступних видів бойових мистецтв, секретів тибетської медицини, психології, біології, фізики та інших областей наук. Бетмен сам зробив із себе надлюдини, і направив свій творчий хист на боротьбу зі злом. У цій боротьбі йому допомагають друзі і підлеглі: він не самотній, хоча і є філантропом.

Серія коміксів про пригоди Бетмена проти Джокера швидко завоювала серця читачів. За мотивами коміксів було знято безліч фільмів і продовжень з самими зоряними акторами в головних ролях. Бетмен досі не зникає з телеекранів, хоча і помітно здає позиції під натиском супергероїв Марвел.

Фігурка Джокера і Бетмена в Україні
Відправляйтеся в Готем-сіті і станьте свідком вирішального поєдинку між Бетменом і Джокером з цими фігурками.
Бетмен і Джокер - дві одвічні протилежності, рятівник Готем-сіті і його мучитель. Людина прагне захистити невинних; інший хоче довести їм, що життя - це одна жарт.

Обов'язково ознайомтеся з нашою колекцією фігурок Джокера і Бетмена. Візьміть участь в знакових діях пригод Темного лицаря в Готем-сіті і за його межами з нашими улюбленими іграшками Бетмена і фігурками Джокера.

figurka-dzhokera

Іграшки та фігурки Джокера і Бетмена
Образ Бетмена двухгранен: з одного боку Брюс Уейн - це безтурботний і безвідповідальний мільярдер, власник компанії батьків, не дуже розумний і грає на публіку. Справжній же образ Уейна - це розумна багатогранна особистість з високими вольовими і моральними якостями, переконаний непитущий, прихильник здорового способу життя і фанат розвитку здібностей людського тіла. Ця іпостась Бетмена допомагав йому стати безумовним кумиром дітей і підлітків у всьому світі, і популярність ця не має віку.

Юний читач коміксів і глядач буде в захваті, отримавши в подарунок іграшку або фігурку улюбленого героя коміксів.

Також в нашому асортименті можна знайти фігурки персонажів з різних епізодів коміксів і фільмів про Бетмена: фігурку «Джокера» епізодів «Кінець гри» і «Загін самогубців».

Всі фігурки Джокера і Бетмена виконані у високій якості, з хорошою деталізацією і зі знімними аксесуарами. Висота фігурок 15 см.

Купити колекційні фігурки Джокера і Бетмена в Україні
Чому ти такий серйозний? У Luxtoys більше колекційних предметів Джокера і Бетмена, ніж в Готем-сіті! Цей кримінальний принц-клоун підкорив серця багатьох. Поки ви згадуєте улюблені моменти і танцюєте під саундтрек з фільмів, не забудьте про його улюбленого заклятого ворога Бетмена та інших неприємних членів Ліги справедливості, таких як Супермен. Додайте фігурку Джокера в колекцію DC Comics вже сьогодні!

Обов'язково ознайомтеся з нашою колекцією фігурок всесвіту DC: Супермен или герои Отряда Самоубийц.

 

Іграшки отримайте в місті: Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро, Київ і всюди по Україні.