Герої кіно

Улюблена іграшка є у абсолютно кожної дитини. Іграшки відомі з давніх-давен, коли ляльки-мотанки робили в якості оберега і клали в колисці, а хлопчаки скакали, осідлавши палички.

Сучасні діти забезпечені найкращими якісними іграшками, які допомагають їм осягати правила навколишнього світу.

Цікавим розділом іграшкових персонажів є супергерої улюблених кінофільмів.

Дивитися кіно люблять все, а в дитячому віці за мотивами улюбленого фільму можна влаштовувати цікаві рухливі ігри.


Фахівці нашого інтернет-магазину уважно вивчили смаки покупців і тому пропонують фігурки персонажів найпопулярніших фільмів. У нас можна купити супергерой кінострічок:

  • Funko pop;
  • Зоряні війни;
  • Месники;
  • Хижак;
  • Термінатор;
  • Чужі

 

В асортименті запропоновані самі трендові фігурки, грати з якими можна починаючи з молодшого шкільного віку. Ви можете купити один персонаж або зробити колекцію фігурок. Дуже великою популярністю користуються колекції супергероїв з кінофільмів у тінейджерів. У підлітковому віці цілком можна похвалитися таким набором персонажів перед друзями і пограти з ними в захоплюючі ігри.


Всі фігурки героїв кіно відрізняються преміальною якістю, у них детально опрацьовані особи, волосся і тіло. При цьому іграшки не містять дрібних деталей і абсолютно безпечні для здоров'я дитини.


Звертаємо вашу увагу, що багато хто з цих фігурок випущені лімітованими лініями і представляють колекційний інтерес.


Створіть дитині свято - купіть йому фігурку улюбленого кіногероя, тим більше, що наші ціни вас приємно здивують.

Купити фігурки з фільмів в Україні

Щоб задовольнити вашу безумовну любов до героїчних пригод, ми пропонуємо широкий асортимент продукції, створеної з культових персонажів фільмів. Який задовольнить будь-який смак від дитини до дорослого. Ви зможете знайти безліч брендів Funko Рop, Neca, Hasbro, Hot toys і інших, з фігурками головних героїв культових фільмів. Якщо герої кіно завжди зачаровували вас, чому б не почати збирати колекцію фігурок? Наші фігурки героїв кіно отримані від культових фільмів і які відповідають всім вашим очікуванням. В нашому каталозі ви зможете знайти великий асортимент героїв кіно, таких як «Термінатор», «Чужі», «Хижак» і інші.

Іграшки отримайте в місті: Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро, Київ і всюди по Україні.