Магнітні конструктори

Вибачне, результатів за Вашим запитом немає

Повторіть спробу або оберіть категорію нижче

Купівля магнітного конструктора для вашої дитини - хороша ідея з багатьох причин. Магніт сам по собі є дивним елементом, але включити його в іграшки - просто неймовірно.


Магнітний конструктор здатний надовго розважити дитину. Це розвиваючі кольорові блоки з різними формами, алфавітом, цифрами і фігурками. Дитина може з'єднати їх, щоб створити композицію різних форм і розмірів. Крім квадратів або прямокутників, дитина може використовувати їх для простого створення високих тривимірних композицій.


Потужні неодимові магніти, використовувані для виготовлення блоків, дуже цінні, вони не втрачають свого магнетизму згодом.

Чому краще вибрати магнітний конструктор

Найважливіше, магнітні блоки безпечні для дітей навіть у віці одного року. Кожен блок ретельно продуманий, вони не важкі, а їхні краї не гострі, тому ваші діти не постраждають, коли будуть грати з ним. Вони зручно тримати в руці. Їх легко чистити і вони мають багатобарвний дизайн, який дуже привабливий для дітей.
Ігровий процес створення магнітних конструкцій допомагає поліпшити розумові та фізичні навички дитини, розвиває візуально-просторове мислення, увагу, кмітливість, і звичайно ж, дрібну моторику.

Чи безпечні магнітні блоки?

В цілому, магнітні конструктори безпечні для дітей. Переконайтеся, що придбаний вами магнітний конструктор високої якості і не має ослаблених магнітів. Ковтання магнітів надзвичайно небезпечно для дітей.

Як грати магнітним конструктором?

Для гри з магнітними блоками просто навчіть малюків з'єднувати один блок один з одним. Це легко зробити, тому що на ньому є магніти. Діти можуть будувати двомірні або тривимірні фігури, такі як будинок і замок.


У нашому магазині ви можете вибрати магнітний конструктор високої якості і для хлопчиків, і для дівчаток: різні машинки, рибки, пташки, фігурки і т.п.


Повірте, конструктор на магнітики дуже люблять і хлопчики, і дівчатка. Так цікаво, коли фігурки легко і вільно з'єднуються один з одним.
Коли ваші діти насолоджуються грою, саме тоді вони люблять ділитися своїм щастям з мамою і татом.

Іграшки отримайте в місті: Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро, Київ і всюди по Україні.