Ляльки

Якщо для бешкетних хлопчаків улюбленими іграшками є техніка і зброя, то маленькі дівчинки дуже люблять грати з ляльками в дочки-матері. Перша лялька, подарована дівчинці, що не забувається ніколи. І дуже важливо якого кольору в неї очі і плаття. На ляльку можна шити одяг, годувати, укладати спати.


Лялька - дивовижна річ, яка прийшла до нас з глибини століть. Наші предки використовували саморобні ляльки в якості оберегів, вважалося, що лялька-мотанка, покладена в колиску до немовляти захистить його від лихого ока, тому не дивно, що маленькі дівчатка дуже люблять свої іграшки і не бажають розлучатися з ними ні на хвилину.


Лялька майже як людина, з нею можна розмовляти і читати казки на ніч. Деякі дівчатка зберігають свої ляльки і навіть будучи вже дорослими передають їх у спадок своїм дочкам.


З лялькою можуть грати як найменші діти, які з задоволенням обмацують іграшку і смикають її волосся, так і дівчатка старші, яким вже доступні рольові ігри. Наш інтернет-магазин пропонує не тільки іграшки Дісней, а й ляльки для самих маленьких, це м'які іграшки, у яких відсутні дрібні деталі. Для дівчаток постарше є ляльки з різнокольоровими волоссям в блискучих нарядах, з ними дуже цікаво грати, повторюючи сюжети улюблених коміксів і мультиплікаційних серіалів.


Безумовно, вибираючи ляльку, слід порадитися з малятком. Деякі дітки воліють Барбі, іншим же подобаються Принцеси або Русалочка.


Йдучи на зустріч побажанням споживачів компанії-виробники випускають не тільки ляльок, але іграшкові набори аксесуарів до них - будиночки, коляски, замки, набори посуду, змінний одяг. Особливою популярністю користуються ляльки, яких можна годувати і переодягати, вони найкращим чином підходять для гри в дочки-матері. Ця гра є фундаментом, як вважають психологи вона допомагає дівчинці усвідомити свою жіночу роль господині і матері.

Лялька - це незамінна іграшка! Будь то лялька Дісней, яка ідеально підходить для дорослішання і змушує маленьких дівчаток мріяти, або Пупси, які просто чекають, щоб з ними пограли, адже діти люблять грати зі своїм "дитиною".

Також можна знайти Ляльки з гардеробом: приладдя для ляльок, одяг, коляски, лялькові будиночки і маленькі друзі ляльок.

Завдяки уяві дітей, ляльки будуть жити в прекрасному ляльковому будиночку і будуть прикрашати свій гардероб. Також відкрийте для себе іграшки з мультфільмів, які вразять вашого малюка.


Вибирайте в каталозі найкращі ляльки і доставляйте своїм дочкам задоволення!

Іграшки отримайте в місті: Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро, Київ і всюди по Україні.