Пластикові конструктори

Вибачне, результатів за Вашим запитом немає

Повторіть спробу або оберіть категорію нижче

Гра з конструктором - заняття шалено цікаве. Доведено, що гра з конструктором впливає на те, як діти думають і виконують завдання. Цю форму гри використовують усі школи і дитячі сади, щоб допомогти зростанню і розвитку дітей.

Сьогодні існує величезний вибір конструкторів із пластику, дерева, металу і т.д.

Пластикові конструктори найбільш популярні серед дітей, мають величезну кольоровою гамою, стійкі до вологи, підходять як хлопчикам, так і дівчаткам від 1 року. Бажано для самих маленьких вибирати більші деталі.

Конструктори з пластика найяскравіші і безпечні, виготовлені з міцних нетоксичних матеріалів, не мають сторонніх запахів, легко очищаються теплою мильною водою або дитячої серветкою.

Різні кольорові блоки і цеглинки, з яких можна побудувати будиночок, пірамідку, вежу або навіть величезний місто. Що цікаво, крім самих блоків, в наборах також присутні різні фігурки і звірята з популярних мультфільмів.

Чим корисні пластикові конструктори


Дослідження показують, що складання та розбирання іграшкових пластикових блоків допомагає дітям розвиватися, вони вчаться експериментувати і відкривати для себе щось нове. Гра з конструктором:

  • допомагає дитині пізнавати кольору, різні фігури
  • відмінно розвиває мислення, фантазію, уяву і дрібну моторику
  • розвиває координацію рук і очей, просторове мислення
  • допомагає навчитися рахувати
  • сприяє розвитку математичних навичок
  • виробляє фокус і терпіння
  • підвищує впевненість в собі (коли шедевр закінчений, діти так пишаються своїми досягненнями).

Підбивши підсумок, можна зробити висновок, що пластиковий конструктор - ідеальний варіант для першого знайомства дитини.

Іграшки отримайте в місті: Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро, Київ і всюди по Україні.