Герої DC

Кожен дорослий колись був дитиною і, звичайно ж, пам'ятає про те, що найяскравіші і радісні враження приносили подарунки, які батьки клали під ялинку або дарували на День Народження.

Тепер, ставши дорослими і завівши власних дітей, приходить розуміння того як багато в дитячому світі і сприйнятті означає нова іграшка.


Якщо ви хочете порадувати свого малюка, але не знаєте що купити, рекомендуємо придивитися до колекційних фігурок Всесвіту DC. Цей Всесвіт придумана фантазією американських творців кінофільмів і коміксів. У ній Супермен, Чудо-Жінка і Бетмен сміливо і відчайдушно борються зі злодіями Джокером, Лексом Лютором і Дарксайдом. Придбавши дитині такі фігурки, ви можете стати свідком унікальних ігор, коли добро бореться зі злом і супергерой вашого малюка рятує людей.


Всі фігурки відрізняються відмінною якістю виконання і широкою палітрою забарвлення. Позиції, представлені в нашому інтернет-магазині, постійно оновлюються і в протягом не тривалого часу ви можете зібрати повний комплект супергероїв і лиходіїв Всесвіту DC.


Більшість колекційних фігурок мають розмір близько 15-18 сантиметрів і виготовляються з екологічно чистих матеріалів, тому не слід побоюватися навіть якщо дитина взяв іграшку в рот. У супергероїв продумані всі деталі і вони відрізняються довговічністю. Цими фігурками дуже зручно грати, тому їх так люблять діти.


Купуйте фігурки Всесвіт DC і збирайте свою колекцію!