Герої DC

Кожен дорослий колись був дитиною і, звичайно ж, пам'ятає про те, що найяскравіші і радісні враження приносили подарунки, які батьки клали під ялинку або дарували на День Народження.

Тепер, ставши дорослими і завівши власних дітей, приходить розуміння того як багато в дитячому світі і сприйнятті означає нова іграшка.


Якщо ви хочете порадувати свого малюка, але не знаєте що купити, рекомендуємо придивитися до колекційних фігурок Всесвіту DC. Цей Всесвіт придумана фантазією американських творців кінофільмів і коміксів. У ній Супермен, Чудо-Жінка і Бетмен сміливо і відчайдушно борються зі злодіями Джокером, Лексом Лютором і Дарксайдом. Придбавши дитині такі фігурки, ви можете стати свідком унікальних ігор, коли добро бореться зі злом і супергерой вашого малюка рятує людей.


Всі фігурки відрізняються відмінною якістю виконання і широкою палітрою забарвлення. Позиції, представлені в нашому інтернет-магазині, постійно оновлюються і в протягом не тривалого часу ви можете зібрати повний комплект супергероїв і лиходіїв Всесвіту DC.


Більшість колекційних фігурок мають розмір близько 15-18 сантиметрів і виготовляються з екологічно чистих матеріалів, тому не слід побоюватися навіть якщо дитина взяв іграшку в рот. У супергероїв продумані всі деталі і вони відрізняються довговічністю. Цими фігурками дуже зручно грати, тому їх так люблять діти.

Ви можете вибрати фігурки Funko Pop, які включають як класичний всесвіт, так і відеоігри або серіали всесвіту DC. Всесвіт не стоїть на місці, і все ще розширюється на всіх рівнях. Ми впевнені, що виробники фігурок і іграшок постійно спостерігають і оновлюють свій асортимент. Вони точно перевершать самих себе, роблячи якісну продукцію, яку ви зможете купити в нашому інтернет-магазині Luxtoys.
Купуйте фігурки Всесвіт DC і збирайте свою колекцію!

Купити фігурки DC в Україні

Але хто говорить, що супергерої кращі? Якщо також говорять про суперлиходіїв DC Comics. Жінка-кішка, Джокер, Лекс Лютор або Харлі Квінн. У цьому магазині ви знайдете всі свої улюблені фігурки DC Comics. Наш онлайн-каталог пропонує вам перевагу вибору, але, перш за все, якість і приємні ціни. Від фігурки Джокера до Аквамена. Ви також знайдете безліч якісних відгуків і фігурки з улюблених мультфільмів. Незалежно від того, яку колекцію фігурок DC Comics ви захочете почати або завершити - наш асортимент колекційних товарів задовольнить бажання найбільших шанувальників Всесвіту DC та Марвел.

 

Іграшки отримайте в місті: Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро, Київ і всюди по Україні.