Конструктори Lego аналог

Вибачне, результатів за Вашим запитом немає

Повторіть спробу або оберіть категорію нижче

LEGO - один з найпопулярніших конструкторів серед дітей. Один з найбільших брендів в світі, впізнаваний миттєво і має величезну базу шанувальників. Конструктори LEGO мають широку гаму кольорів, екологічно безпечні і підходять діткам, починаючи з півтора років.


Ось основні причини, за якими LEGO повинен бути в колекції іграшок вашої дитини:
1. Сприяє розвитку моторних навичок
Конструктори LEGO бувають самих різних форм і розмірів. Діти практикують спритність, поєднуючи шматочки лего різних розмірів і форм. Також гра з конструктором сприяє координації і спритності, які потрібні дітям для почерку, рукоділля і самостійного одягання.
2. Розвиває творчість і креативність
Гра - це робота дитини і спосіб пробувати нові навички. Конструктори LEGO різних розмірів настільки захоплюючі, вони можуть стати піратським кораблем, космічної ракетою, чарівним королівством або входом в інший світ.
3. Розвиває рішення проблем і математичне мислення
Дотримання інструкцій по збірці Lego також має багато переваг у вирішенні дитячих проблем, зосередженості та уваги до деталей. Ідеї ​​симетрії, балансу, форм і розмірів досліджуються під час гри з Lego. Діти стикаються з роботою з дробом, спостерігаючи, скільки маленьких шматочків може поміститися у великий шматочок, і можуть почати експериментувати з розподілом.
4. Розвиває наполегливість
Ми всі спостерігали, як акуратно складена вежа падає. Використання Lego спонукає дітей йти, не поспішати і продовжувати.
5. Підвищує самооцінку


З'єднання маленьких шматочків Lego для створення кінцевого продукту, відповідного погляду дитини, може бути складним завданням. Досягнення цього завдання несе в собі величезне почуття задоволення, яке проявляється в усмішці дитини, коли він з гордістю демонструє свою завершену роботу.


Можливості навчання з LEGO безмежні!


У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент наборів Lego як для хлопчиків, так і для дівчаток різного віку по досить приємною ціною. Зайдіть і переконайтеся самі!

Іграшки отримайте в місті: Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро, Київ і всюди по Україні.