Герої Дісней

Мультфільми компанії Disney люблять як дорослі, так і діти, на них вже виросло не одне покоління. Наші малюки із завмиранням серця стежать за дивовижними пригодами диснеївських персонажів.


На сьогоднішній день колекційні фігурки, які були створені дизайнерами за мотивами мультиплікаційних диснеївських фільмів, є найпопулярнішими іграшками на всіх континентах.
У нас ви можете знайти персонажів Моана, Принцес, Мікі Мауса, Крижане серце, фігурки з Історії іграшок.

Потрібно відзначити, що кожен персонаж має унікальну зовнішністю і тільки йому властивим характером, ними легко грати, воскрешаючи події мультфільму або ставити власну режисуру. Ці добрі і забавні іграшки мрія багатьох тисяч хлопчиків і дівчаток. Колекційні фігурки із задоволенням купують навіть дорослі, які складають власну колекцію.


Слід сказати, що з випуском кожного нового мультиплікаційного фільму зростає число диснеївських персонажів. Русалочка і принцеси, Вінні Пух і Мікі Маус добре знайомі більшості малюків, які просять батьків купити такі іграшки.


Грати цими фігурками можуть діти різного віку, вони відмінно підійдуть для малят починаючи з дворічного віку. Підліткам подобається збирати цілі колекції персонажів улюблених мультфільмів, останнім часом це стає популярним серед тінейджерів хобі.


В асортименті нашого інтернет-магазину представлені персонажі з найпопулярніших діснеївських мультфільмів, колекція цього бренду дуже обширна і кожна дитина знайде в каталозі персонаж до душі.

Іграшки отримайте в місті: Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро, Київ і всюди по Україні.