Хетчималс

игрушки-хетчималс

Трохи любові, щоб вилупити ваше чарівне яйце Хетчімалс

Hatchimals - це пухнасті інтерактивні іграшки, які вилуплюються з яйця. Вони викликали безумство і захват, коли вперше з'явилися на ринку.

Hatchimals це великі яйця, висотою 25 см, у яких всередині м'яка і цікава іграшка схожа на птицю. Відкривши коробку, дитина отримує яйце Хетчімалс, в якому міститься маленька тварина, батарея якого вже заряджена. На щастя, тому що тварина повинна буде самостійно вийти з яйця. Але для цього йому, як і всім іншим істотам, потрібна невелика любов. Діти повинні обіймати іграшку Хетчімалс, перш ніж істота почне самостійно вилуплюватися. Після виходу з шкарлупи Хетчімалс розвивається, взаємодіючи з дитиною, імітуючи зростання живої істоти, що переходить від немовляти до малюка. Хетчімалс ціна дуже порадує батьків, а дитина буде задоволений дуже м'якою іграшкою і неодмінно буде брати його з собою всюди.

Порадуйте своїх малюків, запропонувавши їм милі плюшеві іграшки Hatchimals.
Ми допоможемо знайти онлайн кращі іграшки Хетчімалс за приємною ціною, які вам потрібні.

Для кого призначені Хетчімалс?

Яйце Hatchimals - це іграшка для дітей, дівчаток і хлопчиків від 3 років. Але вся сім'я може брати участь в її "освіті" для більш смішного і веселого досвіду.

Hatchimals від бренду Spin Master порадують ваших дітей, від самих маленьких до найбільших! І для дівчаток, і для хлопчиків, Hatchimals - це маленькі істоти, які ховаються в яйцях, які вашій дитині доведеться розбити, щоб дізнатися, яка фігурка ховається всередині! Для цього немає нічого простішого! Просто зігрій яйце і розбий його, щоб дізнатися! Hatchimals of Spin Master мають перевагу в тому, що вони вчать ваших дітей терпінню, а також відповідальності їх іграшки. Кілька статуеток потрібно збирати!

Купити Хетчімалс

хетчималс ценаВдохновленные оригинальными Hatchimals, были созданы мини-хетчималс.

Купите Хетчималс - милые маленькие существа с блестящими крыльями. Это мини-пластиковые существа, которые живут внутри мини-яйца с большим фиолетовым сердцем на нем. В отличие от оригинальной версии, дети должны помочь вылупиться своим игрушкам. Когда сердце яйца нагревается, оно меняет цвет, чтобы указать, что пришло время - нужно потереть сердце, пока оно не изменится с фиолетового на розовый, что означает, что он готов вылупиться. Разбейте яйцо, и внутри вы обнаружите мистических существ с блестящими крыльями. Посетите интернет магазин игрушек Luxtoys, чтобы открыть для себя и купить недорогие Hatchimals. Чтобы узнать цены посмотрите наш каталог.

Хетчималс купить для ребенка -лучший выбор! Интерактивная игрушка доступная для самых маленьких детей, но предлагающий множество возможностей для длительных игр. Это отличная игрушка, подходящая для всех детей от 3 лет, низкая цена Хетчималс станет для вас приятным бонусом.

 

Видео Хетчималс:

Іграшки отримайте в місті: Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро, Київ і всюди по Україні.