Дерев'яні конструктори

Вибачне, результатів за Вашим запитом немає

Повторіть спробу або оберіть категорію нижче

У наші дні ви можете легко знайти як прості дерев'яні конструктори, так і складні, які містять безліч деталей.


Основною перевагою дерев'яних конструкторів є їх екологічність і збереження матеріалу, тому на сьогоднішній день такі конструктори все більше набирають популярність.
Всі діти без винятку люблять будувати різні конструкції. Це можуть бути вежі з простих дерев'яних блоків, будиночки, пірамідки, човни, автомобілі і т.п.
Конструктор з дерева більше підходить для дітей від 8-10 років. Конструкторські набори - відмінний спосіб познайомити дитину з дизайном і проектуванням, яке стане в нагоді йому в подальшому.

Дерев'яний конструктор має ряд переваг:

• Конструктори з дерева поза часом. Вони були модними десятиліттями, якщо не століттями. Ваші бабусі і дідусі грали дерев'яним конструктором.
 
• Такі конструктори несуть в собі кращі якості: вони стійкі, натуральні, довговічні і міцні, більшість з них досить важко зламати. Ці цінності сьогодні важливіше, ніж будь-коли.

• Дерев'яний конструктор є абсолютно безпечним, він приємний на дотик, без дрібних і гострих деталей, блоки не містять стороннього запаху і клею. Елементи фарбуються нетоксичними фарбами на водній основі.

На відміну від конструктора із пластику, дерев'яні блоки мають більшу вагу, тому діти краще усвідомлюють, що вони роблять. Гра з різними дерев'яними елементами допоможе розвинути у дитини творчий потенціал, увага і впевненість в собі.

Дерев'яні фігурки особливо цікаві дітям, які люблять творчу гру. Дайте вашій дитині можливість розширити свою уяву і фантазію. У поєднанні з набором маленьких фігурок - тварин або казкових персонажів і колекцією натуральних матеріалів, діти будуть годинами грати, створюючи свої дивовижні уявні світи.

Конструктор або іграшки, виготовлені з дерева, виправдовують ваші гроші тому, що вони прослужать довше, ніж будь-які інші. Діти можуть кидати їх або бити, і ви можете бути впевнені, що вони не зламаються. Часто дерев'яні фігурки і блоки передаються від первістка іншим діткам.

Іграшки отримайте в місті: Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро, Київ і всюди по Україні.