Герої відеоігр

У більшості випадків купівля фігурки зулюбленої відеоігри є святом для кожної дитини.

Психологами доведено, що провідною діяльністю в ранньому і молодшому шкільному віці є ігрова діяльність, тому від якості і кількості іграшок буде залежати розвиток вашої дитини. Іграшки розвивають увагу, пам'ять, мислення, уяву і дрібну моторику, тому вони повинні бути різноманітними і барвистими.

Все більше хлопців опановують комп'ютер раніше, ніж навчаються читати і рахувати. Комп'ютерні ігри є улюбленим дозвіллям дітей та підлітків. Кожна дитина хоче отримати улюблену фігурку з відеогри

Популярністю користуються як стрілялки та бродилки, так і гри розвивають логічне мислення. Кожна дитина з азартом і ентузіазмом бере участь у відеоіграх. Уявіть радість дитини, якщо ви подаруєте йому іграшку котра є персонажем з його улюбленої відеоігри, адже тоді такий фігуркою можна буде грати в реальності з однолітками друзями.


Наш інтернет-магазин пропонує персонажів з найвідоміших відеоігор:

  • World of Nintendo;
  • Bandai;
  • Gears of war;
  • Кредо вбивці;
  • Світ Варкрафт;
  • Бог війни


Окремо слід відзначити високу якість фігурок, які зроблені з екологічно чистих матеріалів і не мають дрібних деталей, які можна проковтнути. Ви можете купити як одну іграшку, так і скласти цілу колекцію з колекційних фігурок. Цими іграшками можуть користуватися як найменші діти, так і підлітки.
Виберіть за каталогом фігурки з найбільш культових відеоігор і подаруйте їх своїй дитині, тоді його радість не матиме меж!