Незвичайні конструктори

Вибачне, результатів за Вашим запитом немає

Повторіть спробу або оберіть категорію нижче

Для багатьох дітей конструктори залишаються улюбленим заняттям протягом усього дитинства, а конструкції стають все більш складними у міру розвитку навичок дітей.
У міру того, як малюки складають і знищують свої творіння, вони вивчають гравітацію і рівновагу, і як показали дослідження, діти, котрі збирають конструктор в ранньому дитинстві, пізніше досягають успіху в більш складних предметах, таких як фізика і алгебра.


Зведення вежі до неба і її падіння стало улюбленим заняттям, яке допомагає дітям розвинути корисні навички, такі як дрібна моторика, координація рук і очей, планування і просторове сприйняття, і, звичайно ж, відмінно провести час!
Набори конструкторів надають дітям можливість експериментувати з реальними матеріалами, такими як дерево, пластик, метал, магніти і т.п. Творча гра досягається шляхом вивчення взаємодії цих матеріалів (наприклад, наскільки вони важкі і як вони поєднуються один з одним), рішення інженерних і геометричних задач для створення тривимірних структур.


Незвичайні конструктори представлені у вигляді різних блоків, цегли, стрижнів, з'єднувачів, клинів та багатьох інших деталей, які обов'язково зацікавлять і дітей, і дорослих!
Набори таких конструкторів, як для хлопчиків, так і для дівчаток, залучають колекцією форм, кольорів і дизайном! Це химерні і нехитрі машинки, вертольоти, хижаки, собачки, квіти і багато іншого.


Батьки оцінять, що всі елементи в наборах забарвлені нетоксичними фарбами, довговічні, без сколів або відшарувань, є безпечними для дітей.


Існує не так багато іграшок, які витримали б випробування часом, щоб залишатися фаворитом, але конструктори зробили саме це - вони поза часом і дуже вигідні. Уроки і розвиток, пов'язані з конструктивною грою, численні і забезпечать вашої дитини місцем для творчого мислення і навичок вирішення проблем, відточуючи його рухові навички і сприяючи сильному соціальному розвитку.

Іграшки отримайте в місті: Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро, Київ і всюди по Україні.