Герої мультфільмів

Діти і дорослі дуже люблять мультиплікаційні фільми, які є не просто розвагою для проведення дозвіллєвого часу.

Мультфільми в казковій алегоричній формі навчають дітей правилам поведінки, вони розповідають про перемогу добра над злом, дружбу, кохання, взаємовиручку і відвазі.

Напевно, у вашої дитини є улюблені мультики, які він переглядав неодноразово, тоді немає нічого кращого, ніж подарувати малюкові улюбленого мультиплікаційного героя з яким можна грати повторюючи сюжет мультика або придумуючи нові пригоди.


Колекційні фігурки герої мультиплікаційних фільмів зручно розташувалися на полицях нашого магазину і з нетерпінням чекають своїх власників. У нас можна купити персонажі наступних мультиків:

  • Beyblades;
  • Monster high;
  • My little pony;
  • Черепашки ніндзя;
  • Щенячий патруль


Кожен персонаж створений в повній відповідності з героями улюблених мультиків. Всі фігурки відрізняються високим преміальною якістю і відмінною деталізацією. Ви можете купити одного героя або відразу кілька персонажів. Підлітки дуже люблять складати свої колекції мультиплікаційних персонажів, але гра з цими фігурками цілком доступна і дітям молодшого шкільного віку.


Придбавши персонаж культового мультика, ви зможете побачити як змінилася гра вашої дитини, наповнившись новими фарбами і яку радість отримує він від ігрового процесу.
У нашому каталозі представлено широкий асортимент і кожна дитина знайде тут для себе іграшку до душі.